herb Stal Chełm Śląski
Piast Pawłowice   Stal Chełm Śląski

2013-04-27, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Witajcie w niedzielny pochmurny poranek. Wczorajszy mecz mógł się podobać ;-). Wreszcie pokazaliśmy grę na poziomie. Była walka, podania, strzały i kilka podbramkowych sytuacji. Pierwszą połowę zagraliśmy trochę za bardzo asekuracyjnie co dość szybko się zemściło. Myślę że jakbyśmy Stal przycisnęli od początku to trochę inaczej by mógł wyglądać wynik. Ale pierwsza połowa niestety dla Stali 3:0. Po przerwie na boisko wszedł Daniel L. i trochę pozmienialiśmy w ustawieniu co przyniosło dość szybko rezultaty. Przycisnęliśmy od początku i przyniosło to efekty. Środek się zagęścił, bokami również mogliśmy rozgrywać, wyglądało to naprawdę przyzwoicie. Po rzucie rożnym bardzo dobrą i celną asystą zaprezentował się Kuba i Martini na wślizgu wpakował piłkę do siatki. I było 3:1. Niestety ale w dość krótkim czasie straciliśmy kolejną bramkę i znów Stal Chełm podwyższył rezultat na 4:1. W końcówce meczu znowu bardzo dobrze graliśmy środkiem i skrzydłami i właśnie po jednej z akcji bokiem z dość ostrego kąta widząc że bramkarz wyszedł mocno z pola przedbramkowego, i po asyście Grzegorza Nogłego nasz pomocnik Daniel Lipiński pięknym lobem umieścił piłkę w samym okienku dalszego słupka. I wynik ustanowiony na 4:2 nie zmienił się do końca. Co możemy powiedzieć po meczu. Wreszcie nie mieliśmy się czego wstydzić schodząc z boiska. Przegraliśmy po pierwsze nie wysoko, po drugie po ostrej i zaciętej wyrównanej walce. Jeszcze kilka meczy przed nami postarajmy się aby nie zostać na ostatnim miejscu w tabeli. Kolejny mecz na wyjeździe z LKS Brzeźce, miejmy nadzieję że przywieziemy 3 pkt. Pozdrawiam wszystkich ... LKS Piast